top of page

Adana Hamaliye

Alo Pikap Ve Hamal Hattı

05374092406

Her türlü taşıma işi için hamal hizmetimiz mevcutur. Ev eşyası paketeleme ve mobilya montaj işleri yapılır.Modüler asansör temin edilir.

Moving Boxes

Adana Hamal 

Küçük ve büyük taşıma işlerinizde Adana hamal sayfamızdan  destek alabilirsiniz. Hamal ekibimiz kalifiye elemanlardan oluşur. Hepsi mobilya sökme takma ambalajlama gibi işlerde tecrübeli kişilerden oluşur. 

Günlük hamal ücretleri 100 ₺ den başlasa da  yapılacak işin şekline göre değişir. Ancak 7/24 arayıp işiniz hakkında  bilgi verirseniz   anında fiyatlar hakkında bilgi veriyoruz. Hamal ekibimiz Adana evden eve nakliyat işlerinizi de pikap nakliye araçları ile ambalajlı olarak yapacak kapasitededir. Eşya oda sayısı na göre de Günlük hamal ücretleri de belirlenir.

Adana Hamaliye ekiplerimiz ev eşyası taşıma yanı sıra  moloz taşıma ve odun kömür taşıma gibi işler içinde hizmet vermektedir. Gıda malzemesi taşıma,paletli yük taşıma ve hatta ev içi yer değiştirme gibi işlerde bizimle iletişime geçin.

Movers

Adana Hamal Fiyatları

Günlük Hamal Ücretleri


Adana Hamal fiyatları ve günlük saatlik hamal ücretleri için bize ulaşın. Yapılacak işin hacmi ve eleman sayısına göre kabala ve ya saatlik ve ya iş başı hamal ücretlerini belirliyoruz. Adana Hamal Ücretleri Taban Fiyat 125 ₺ den başlar işe göre fiyat artar ancak düşmez. 

adana hamal.jpg
Fragile Box

Adana Hamal Hizmetleri

Adanada hamal arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ev eşyası taşımadan tutun diğer tüm taşıma işleriniz uzman hamal ekibimiz tarafından yapılır.

Forklift
Truck Car Park
Cardboard Boxes

Adana Günlük Hamal

Adana günlük hamal temin edebilmek için bizi aramanız yeterlidir. Kendi ekibimizden elemanları derhal istediğiniz yere gönderiyoruz. Mesai saatleri içinde anlaşma şartlarına ve işin pozisyonuna göre eleman temin edilir.

Detaylı Bilgi

Adana Hamalları

Adana hamalları toplanma merkezi sitemiz aracılığı ile yapılır. Adana hamalları evden eve nakliyat da deneyimli personellerden oluşur.Ev eşyası paketleme,mobilya montaj ve taşıma işleriniz uzman ekibimizce itina ile yapılır.

Detaylı bilgi

Adana Hamal Ücretleri

Adana hamal ücretleri yapılan işe göre değişir. Yapılacak işinizi tam detayı ile bize bildirmeniz gerekir. Gelen hamallarla sorun yaşamak istemiyorsanız bu zorunludur.Kaç parça eşya taşınacağına kadar bildiriniz.

Detaylı Bilgi
Fragile Box

Bize Mail Yolu İle Ulaşın

Yurt Mahallesi, 01170 Çukurova/Adana, Türkiye

05374092406

Thanks for submitting!

Moving In

Açılış Saatleri

pazartesi - 7:30 - 20:30

pazar:7:30-20:30

Mesai Saatleri

bottom of page